Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YTH CRW SOCKS
Детски чорапи
Код на производ:
(GE3299)
adidas

YTH CRW SOCKS

Претходна цена
688 ДЕН
Моментална Цена
688 ДЕН
Цена со попуст
550 ДЕН
Заштеда: 138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • K2XS *
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги вашите среќни чорапи. YTH CRW SOCKS се чорапи за деца, направени за да ја обезбедат потребната удобност. Подетално

Облечете ги вашите среќни чорапи.

YTH CRW SOCKS се чорапи за деца, направени за да ја обезбедат потребната удобност.

Истакнатото лого на adidas им дава спортски изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Материјал: 78% памук, 15% полиамид, 5% полиестер и 2% еластин

 • Боја: црна / сива / жолта

 • Шифра на артикл: GE3299

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете ги вашите среќни чорапи.

YTH CRW SOCKS се чорапи за деца, направени за да ја обезбедат потребната удобност.

Истакнатото лого на adidas им дава спортски изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Материјал: 78% памук, 15% полиамид, 5% полиестер и 2% еластин

 • Боја: црна / сива / жолта

 • Шифра на артикл: GE3299

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE3324
Децата ќе уживаат во своите авантури облечени во чорапите LK ANKLE S 3PP. Направени се...
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи FN0997
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи FN0995
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""