Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20
Детски ранец
Код на производ:
(CK5578-070)
NIKE

Y NK CLASSIC BKPK - AOP FA20

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.163 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода. Меките ремени и џебовите со патент одат одлично во комбинација со главната преграда. Подетално

Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода.

Меките ремени и џебовите со патент одат одлично во комбинација со главната преграда.

Ранецот е идеален за на училиште или за на тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, бела
 • Димензии: 40cm x 28cm x 13cm
 • Џебови со патент
 • Меки ремени
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CK5578-070
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода.

Меките ремени и џебовите со патент одат одлично во комбинација со главната преграда.

Ранецот е идеален за на училиште или за на тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, бела
 • Димензии: 40cm x 28cm x 13cm
 • Џебови со патент
 • Меки ремени
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CK5578-070
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CK5578-010
Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода. Меките ремени и џебовите ...
1.163 ДЕН
Заштеда 35%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BZ9815-010
Ранецот Nike Elemental K е детски ранец со едноставен дизајн во комбинација со функцион...
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец BA6032-010
Димензии: 43 cm x 30 cm x 13 cm
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""