Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ROXY
Код на производ:
(ELE203F122-12)
ELLESSE

ROXY

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
774 ДЕН
Заштеда: 416 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Паричник
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Паричник
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Паричник ELE211F101-01
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Паричник ELE211F102-12
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Паричник ELE211F101-Z1
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Помош