Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK PTCH TRAIN - SP19
NK PTCH TRAIN - SP19
NK PTCH TRAIN - SP19
NK PTCH TRAIN - SP19
Фудбалска топка
Код на производ:
(SC3893-100)
NIKE

NK PTCH TRAIN - SP19

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PITCH TRAINING SOCCER BALL е фудбалска топка. Наменета е за играње на природна трева. Подетално

Nike PITCH TRAINING SOCCER BALL е фудбалска топка.

Наменета е за играње на природна трева.

Современиот дизајн, со црно-бел контрастен натпис за лесна видливост ве привлекува да играте фудбал.

Гумениот меур е добро изработен и овозможува прецизно движење на топката.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Големина: 3,4,5
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA
 • Гумен меур
 • Прикажана боја: Бела, Црна
 • Шифра на артикл: SC3893-100
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PITCH TRAINING SOCCER BALL е фудбалска топка.

Наменета е за играње на природна трева.

Современиот дизајн, со црно-бел контрастен натпис за лесна видливост ве привлекува да играте фудбал.

Гумениот меур е добро изработен и овозможува прецизно движење на топката.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Големина: 3,4,5
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA
 • Гумен меур
 • Прикажана боја: Бела, Црна
 • Шифра на артикл: SC3893-100
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3933-102
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3989-100
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3553-100
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""