Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
BACKPACK
Код на производ:
(CHE203F104-12)
CHAMPION

BACKPACK

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.868 ДЕН
Заштеда: 622 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193856-888
Димензии: 45 cm x 35 cm x 13 cm
1.619 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHTB193850-889
Димензии: 35 cm x 30 cm x 14 cm
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHTB193850-399
Димензии: 35 cm x 30 cm x 14 cm
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""