Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BASIC SMALL BAG
BASIC SMALL BAG
BASIC SMALL BAG
BASIC SMALL BAG
BASIC SMALL BAG
BASIC SMALL BAG
Код на производ:
(CHE203M113-02)
CHAMPION

BASIC SMALL BAG

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
354 ДЕН
Заштеда: 236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M112-01
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M104-01
593 ДЕН
Заштеда 25%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M111-01
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""