Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE NK ACDMY TEAM BKPK
Ранец за фудбал
Код на производ:
(BA5501-657)
NIKE

NIKE NK ACDMY TEAM BKPK

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Зачувајте во листата на желби
Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни предмети кои ќе ви требаат за фудбал. Предниот џеб е доволно голем за да ставите фудбалска топка со стандардни димензии. Подетално

Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни предмети кои ќе ви требаат за фудбал.

Предниот џеб е доволно голем за да ставите фудбалска топка со стандардни димензии.

Спакувајте ја вашата опрема во пространата главна преграда со двостран безбедносен патент.

Во посебниот внатрешен џеб може да чувате телефон, клучеви, картички и други потребни ситници.

Страничната мрежа е дизајнирана да собира шише вода, за секогаш да ви е при рака.

Удобните прилагодливи ремени го прават носењето на ранецот поудобно.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 33cm x 16,5cm

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црвена / црно / бело

 • Шифра на артикл: BA5501-657

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни предмети кои ќе ви требаат за фудбал.

Предниот џеб е доволно голем за да ставите фудбалска топка со стандардни димензии.

Спакувајте ја вашата опрема во пространата главна преграда со двостран безбедносен патент.

Во посебниот внатрешен џеб може да чувате телефон, клучеви, картички и други потребни ситници.

Страничната мрежа е дизајнирана да собира шише вода, за секогаш да ви е при рака.

Удобните прилагодливи ремени го прават носењето на ранецот поудобно.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 33cm x 16,5cm

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црвена / црно / бело

 • Шифра на артикл: BA5501-657

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DB1161-247
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8168-573
Унисекс фудбалскиот ранец Nike Mercurial Soccer Backpack има издржлив дизајн за вашата ...
2.690 ДЕН
Помош