Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PL NK FLIGHT- FA20
PL NK FLIGHT- FA20
PL NK FLIGHT- FA20
PL NK FLIGHT- FA20
PL NK FLIGHT- FA20
PL NK FLIGHT- FA20
Код на производ:
(CQ7147-100)
NIKE

PL NK FLIGHT- FA20

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална Цена
9.590 ДЕН
Цена со попуст
7.672 ДЕН
Заштеда: 1.918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3933-102
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3989-100
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3893-100
Nike PITCH TRAINING SOCCER BALL е фудбалска топка. Наменета е за играње на природна тре...
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""