Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
Код на производ:
(CK5727-068)
NIKE

NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.359 ДЕН
Заштеда: 731 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5876-082
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5879-610
Димензии: 45 cm x 27 cm x 12 cm
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5876-451
Димензии: 47 cm x 16 cm x 30 cm
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""