Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK
Спортска торба
Код на производ:
(BA5750-019)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Heritage Printed Hip Pack е унисекс торба во која можете да ги носите сите потребни ситници, дури и кога сте во движење. Може да ја носите околу половината, а ременот може да ја прилагоди големината според вашите потреби. Подетално

Nike Heritage Printed Hip Pack е унисекс торба во која можете да ги носите сите потребни ситници, дури и кога сте во движење.

Може да ја носите околу половината, а ременот може да ја прилагоди големината според вашите потреби.

Двонасочниот патент ги заштитува вашите предмети на безбеден начин.

Спецификации:

 • Унисекс торба за на половина
 • Спортски дизајн
 • Затворање со патент
 • Ремен за прилагодување
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: BA5750-019
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Heritage Printed Hip Pack е унисекс торба во која можете да ги носите сите потребни ситници, дури и кога сте во движење.

Може да ја носите околу половината, а ременот може да ја прилагоди големината според вашите потреби.

Двонасочниот патент ги заштитува вашите предмети на безбеден начин.

Спецификации:

 • Унисекс торба за на половина
 • Спортски дизајн
 • Затворање со патент
 • Ремен за прилагодување
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: BA5750-019
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5918-367
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5918-693
2.018 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""