Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
Капа и ракавици за девојчиња
Код на производ:
(8A2695-A8F)
NIKE

NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike. Подетално

Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик
  • Боја: розова
  • Шифра на артикл: 8A2891-A38
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик
  • Боја: розова
  • Шифра на артикл: 8A2891-A38
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 26G932-A8F
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 16G932-A8F
Детскиот комплет NIKE TOKIO FLORAL LEGGING СЕТ е изработен од памучна ткаенина со еласт...
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 26G734-A54
Овој сет се состои од дуксер со капуљача и хеланки. Француската фротир ткаенина изгледа...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""