Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PL NK STRK-FA19
PL NK STRK-FA19
PL NK STRK-FA19
PL NK STRK-FA19
Фудбалска топка
Код на производ:
(SC3552-103)
NIKE

PL NK STRK-FA19

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.134 ДЕН
Заштеда: 756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 5
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Premier League Strike е фудбалска топка за секојдневно играње и тренирање. Современиот дизајн со графика со контраст и конструкцијата со 12 панели ве покануваат да играте фудбал и да ги покажете своите вештини на теренот. Подетално

Nike Premier League Strike е фудбалска топка за секојдневно играње и тренирање.

Современиот дизајн со графика со контраст и конструкцијата со 12 панели ве покануваат да играте фудбал и да ги покажете своите вештини на теренот.

Nike Aerow Trac технологијата го стабилизира движењето на топката, додека гумениот меур ја задржува нејзината форма.

Спецификации:

• Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Гумен меур

• 12 панели

• Боја: бела / црвена / црна

• Код на производ: SC3552-103

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5 5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Premier League Strike е фудбалска топка за секојдневно играње и тренирање.

Современиот дизајн со графика со контраст и конструкцијата со 12 панели ве покануваат да играте фудбал и да ги покажете своите вештини на теренот.

Nike Aerow Trac технологијата го стабилизира движењето на топката, додека гумениот меур ја задржува нејзината форма.

Спецификации:

• Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Гумен меур

• 12 панели

• Боја: бела / црвена / црна

• Код на производ: SC3552-103

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5 5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка CN5332-100
7.812 ДЕН
Заштеда 15%
9.190 ДЕН
Помош