Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S CSH CRW3P
Код на производ:
(DZ9346)
adidas

3S CSH CRW3P

Претходна цена
788 ДЕН
Моментална Цена
788 ДЕН
Моментална Цена
788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 34-36 20.8-22.1
 • YSM *
 • SM *
 • S 37-39 22.9-24.2
 • YMD *
 • MD *
 • M 40-42 24.6-25.9
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 43-45 26.7-28
 • XL 46-48 28.4-29.7
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3-STRIPES CUSHIONED CREW SOCKS 3 PAIRS се чорапи за тренинг со класичен спортски дизајн. Направени од лесна памучна ткаенина, овие чорапи овозможуваат меко чувство и удобност при секое носење. Плетената конструкција на средина и делот кај прстите им дава потпора на вашите нозе. Чорапите доаѓаат во сет од три пара во иста боја. Спецификации: • Чорапи за тренинг • Три пара во сет • Состав: 58% памук, 38% полиестер, 4% еластин • Боја: бела • Код на производ: DZ9346 .
Подетално

adidas 3-STRIPES CUSHIONED CREW SOCKS 3 PAIRS се чорапи за тренинг со класичен спортски дизајн.

Направени од лесна памучна ткаенина, овие чорапи овозможуваат меко чувство и удобност при секое носење.

Плетената конструкција на средина и делот кај прстите им дава потпора на вашите нозе.

Чорапите доаѓаат во сет од три пара во иста боја.

Спецификации:

• Чорапи за тренинг

• Три пара во сет

• Состав: 58% памук, 38% полиестер, 4% еластин

• Боја: бела

• Код на производ: DZ9346

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
YSM
SM
S 37-39 22.9-24.2
YMD
MD
M 40-42 24.6-25.9
YLG
YXL
LG
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas 3-STRIPES CUSHIONED CREW SOCKS 3 PAIRS се чорапи за тренинг со класичен спортски дизајн.

Направени од лесна памучна ткаенина, овие чорапи овозможуваат меко чувство и удобност при секое носење.

Плетената конструкција на средина и делот кај прстите им дава потпора на вашите нозе.

Чорапите доаѓаат во сет од три пара во иста боја.

Спецификации:

• Чорапи за тренинг

• Три пара во сет

• Состав: 58% памук, 38% полиестер, 4% еластин

• Боја: бела

• Код на производ: DZ9346

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
YSM
SM
S 37-39 22.9-24.2
YMD
MD
M 40-42 24.6-25.9
YLG
YXL
LG
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DZ9383
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи...
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DZ9384
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи...
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DZ9385
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи...
588 ДЕН
Помош