Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JDN JORDAN MILESTONE BODYSUIT
Детски сет
Код на производ:
(5NA041-000)
NIKE

JORDAN JDN JORDAN MILESTONE BODYSUIT

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M 0-3м
 • 3M 0-3м
 • 0-6M 0-6м
 • 18M 12-18м 81-86
 • 24M 18-24м 87-92
 • 612M *
 • 0-12 0-12г.
 • 6M 3-6м
 • 9M 6-9м
 • 12M 9-12м 74-80
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетот за бебиња Jordan Jumpman вклучува четири боди модели, направени од 100% памук кој им овозможува на вашите малечки оптимален комфор. Подетално

Комплетот за бебиња Jordan Jumpman вклучува четири боди модели, направени од 100% памук кој им овозможува на вашите малечки оптимален комфор.

 • Боја: сива / црвена / црна / бела
 • Состав: 100% памук
 • Шифра на артикл: 5NA041-000
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м 81-86
24M 18-24м 87-92
612M
0-12 0-12г.
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м 74-80
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Комплетот за бебиња Jordan Jumpman вклучува четири боди модели, направени од 100% памук кој им овозможува на вашите малечки оптимален комфор.

 • Боја: сива / црвена / црна / бела
 • Состав: 100% памук
 • Шифра на артикл: 5NA041-000
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м 81-86
24M 18-24м 87-92
612M
0-12 0-12г.
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м 74-80
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет NJ0425-R78
Nike FUN FLIGHT 3 PIECE SET JORDAN е детски комплет од линијата Jordan кој се состои од...
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 65A398-023
Комплетот Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Se за мали деца се...
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Помош