Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE BARREL BAG 00
Код на производ:
(705013-93)
LONSDALE

LONSDALE BARREL BAG 00

Претходна цена
890,00 ДЕН
Моментална Цена
890,00 ДЕН
Моментална Цена
890,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби 705013-40
623,00 ДЕН
Заштеда 30%
890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби 705013-22
374,00 ДЕН
Заштеда 58%
890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби 942026-03
834,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""