Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY BAG LOSDOD
NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY BAG LOSDOD
NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY BAG LOSDOD
NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY BAG LOSDOD
Код на производ:
(12381169)
NEW ERA

NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY BAG LOSDOD

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm Подетално
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 12381173
Димензии: 40,5 cm x 29 cm x 12 cm
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 12381162
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 12381174
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm
1.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""