Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PRINTED SMALL BAG
PRINTED SMALL BAG
PRINTED SMALL BAG
PRINTED SMALL BAG
Код на производ:
(CHE201M105-31)
CHAMPION

PRINTED SMALL BAG

Претходна цена
790,00 ДЕН
Моментална Цена
790,00 ДЕН
Моментална Цена
790,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-02
354,00 ДЕН
Заштеда 40%
590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-01
354,00 ДЕН
Заштеда 40%
590,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""