Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
Код на производ:
(26G932-A8F)
NIKE

NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T *
  • 3T *
  • 4T *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сет 8A2695-A8F
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 16G932-A8F
Детскиот комплет NIKE TOKIO FLORAL LEGGING СЕТ е изработен од памучна ткаенина со еласт...
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 26G734-A54
Овој сет се состои од дуксер со капуљача и хеланки. Француската фротир ткаенина изгледа...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""