Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
U NK ELT CREW
Кошаркарски чорапи
Код на производ:
(SX7622-013)
NIKE

U NK ELT CREW

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
474 ДЕН
Заштеда: 316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elite CREW се кошаркарски чорапи. Направени се од меки и лесни материјали. Ткаенината е таква што овозможува оптимална циркулација на воздух за време на тренинзи или натпревари. Подетално

Nike Elite CREW се кошаркарски чорапи.

Направени се од меки и лесни материјали.

Ткаенината е таква што овозможува оптимална циркулација на воздух за време на тренинзи или натпревари.

Технологијата за апсорпција на пот помага да останете суви и фокусирани.

Ајде да играме кошарка!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 61% полиестер, 20% најлон, 17% памук, 2% спандекс
 • Технологијата за апсорпција на пот
 • Прикажана боја: Бела, Црна
 • Шифра на артикл: SX7622-013
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Elite CREW се кошаркарски чорапи.

Направени се од меки и лесни материјали.

Ткаенината е таква што овозможува оптимална циркулација на воздух за време на тренинзи или натпревари.

Технологијата за апсорпција на пот помага да останете суви и фокусирани.

Ајде да играме кошарка!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 61% полиестер, 20% најлон, 17% памук, 2% спандекс
 • Технологијата за апсорпција на пот
 • Прикажана боја: Бела, Црна
 • Шифра на артикл: SX7622-013
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX7622-100
Nike Elite Crew се кошаркарски чорапи кои совршено се прилагодуваат на вашата нога. Нап...
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX5855-101
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX5855-011
709 ДЕН
Заштеда 35%
1.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""