Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BP POWER V
BP POWER V
BP POWER V
BP POWER V
BP POWER V
BP POWER V
Код на производ:
(GE3328)
adidas

BP POWER V

ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОПУСТИ ВО КОШНИЧКАТА

Купи било кои два производи од нашата детска(та) понуда и добиј дополнителни 20% попуст во кошничкаТА или комбинирај два или повеќе производи и добиј попуст од 30%. Акцијата трае до 25.10 и не може да се комбинира со останатите акции.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 44 cm x 16 cm x 30 cm Подетално
Димензии: 44 cm x 16 cm x 30 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 44 cm x 16 cm x 30 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FN0979
Димензии: 45.5 cm x 26 cm x 16 cm
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ED8637
Димензии: 35 cm x 23 cm x 11 cm
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ED8610
Димензии: 35 cm x 22 cm x 11 cm
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""