Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JDB JUMPMAN AIR FLEECE SET
JORDAN JDB JUMPMAN AIR FLEECE SET
JORDAN JDB JUMPMAN AIR FLEECE SET
JORDAN JDB JUMPMAN AIR FLEECE SET
Детски тренерки
Код на производ:
(758507-023)
NIKE

JORDAN JDB JUMPMAN AIR FLEECE SET

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 1-2 г. 87-92
  • 3T 2-3 г. 93-98
  • 4T 3-4 г. 99-104
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот комплет Jordan се состои од дуксер со капуљача и долен дел тренерки. Дуксерот има патент по целата должина за да можат децата да се чувствуват удобно и да уживаат во нивните авантури. Подетално

Детскиот комплет Jordan се состои од дуксер со капуљача и долен дел тренерки.

Дуксерот има патент по целата должина за да можат децата да се чувствуват удобно и да уживаат во нивните авантури.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
  • Боја: црна, црвена
  • Шифра на артикл: 758507-023
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 1-2 г. 87-92
4T 3-4 г. 99-104
3T 2-3 г. 93-98

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот комплет Jordan се состои од дуксер со капуљача и долен дел тренерки.

Дуксерот има патент по целата должина за да можат децата да се чувствуват удобно и да уживаат во нивните авантури.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
  • Боја: црна, црвена
  • Шифра на артикл: 758507-023
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 1-2 г. 87-92
4T 3-4 г. 99-104
3T 2-3 г. 93-98

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 5NA041-000
Комплетот за бебиња Jordan Jumpman вклучува четири боди модели, направени од 100% памук...
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 65A120-023
Nike JORDAN LEGACY OF SPORT CREW SET се тренерки за деца што ќе им обезбедат секојдневн...
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 756941-R78
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""