Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JOE SMALL BAG
JOE SMALL BAG
JOE SMALL BAG
JOE SMALL BAG
Код на производ:
(CHE201M100-01)
CHAMPION

JOE SMALL BAG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE Унив.
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE211M103-01
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-3A
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE211M103-02
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Помош