Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB JDI FLEECE CREW SET
NKB JDI FLEECE CREW SET
NKB JDI FLEECE CREW SET
NKB JDI FLEECE CREW SET
Детски тренерки
Код на производ:
(76G985-023)
NIKE

NKB JDI FLEECE CREW SET

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 1-2 г. 87-92
  • 3T 2-3 г. 93-98
  • 4T 3-4 г. 99-104
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот комплет Nike TD Bois Fly Fleece сигурно ќе ги стопли вашите деца без оглед на временските услови. Направени се од памук за да бидете сигурни дека вашите малечки ќе се чувствуваат пријатно во овој комплет. Подетално

Детскиот комплет Nike TD Bois Fly Fleece сигурно ќе ги стопли вашите деца без оглед на временските услови.

Направени се од памук за да бидете сигурни дека вашите малечки ќе се чувствуваат пријатно во овој комплет.

Спецификации:

  • Материјал: 100% памук

  • Боја: црна, црвена

  • Шифра на артикл: 76G985-023

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 1-2 г. 87-92
3T 2-3 г. 93-98
4T 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот комплет Nike TD Bois Fly Fleece сигурно ќе ги стопли вашите деца без оглед на временските услови.

Направени се од памук за да бидете сигурни дека вашите малечки ќе се чувствуваат пријатно во овој комплет.

Спецификации:

  • Материјал: 100% памук

  • Боја: црна, црвена

  • Шифра на артикл: 76G985-023

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 1-2 г. 87-92
3T 2-3 г. 93-98
4T 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 756944-023
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""