Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY
Торбица
Код на производ:
(9A0260-GEH)
NIKE

JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.268 ДЕН
Заштеда: 422 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • UNSZ *
 • OSFA *
 • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Торбицата Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY за момчиња ќе им овозможи да играат цел ден во природа без да ги изгубат своите најважни предмети. Логото Jumpman на торбата ѝ дава спортски изглед. Можете да ја прилагодите должината на ременот колку што ви одговара. Подетално

Торбицата Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY за момчиња ќе им овозможи да играат цел ден во природа без да ги изгубат своите најважни предмети.

Логото Jumpman на торбата ѝ дава спортски изглед. Можете да ја прилагодите должината на ременот колку што ви одговара.

Главната преграда е прилично пространа и се затвора со патент, така што сите работи ќе бидат безбедни.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, црна, црвена
 • Главна преграда со патент
 • Ремен за прилагодување
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: 9A0260-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Торбицата Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY за момчиња ќе им овозможи да играат цел ден во природа без да ги изгубат своите најважни предмети.

Логото Jumpman на торбата ѝ дава спортски изглед. Можете да ја прилагодите должината на ременот колку што ви одговара.

Главната преграда е прилично пространа и се затвора со патент, така што сите работи ќе бидат безбедни.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, црна, црвена
 • Главна преграда со патент
 • Ремен за прилагодување
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: 9A0260-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица 9A0260-650
Торбицата за момчиња Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY ќе им овозможи да играат...
1.268 ДЕН
Заштеда 25%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица 9A0260-H24
Торбицата Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY за момчиња ќе им овозможи да играат...
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 9A0382-023
1.975 ДЕН
Заштеда 45%
3.590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""