Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADY FITNESS BAG
LADY FITNESS BAG
LADY FITNESS BAG
LADY FITNESS BAG
Код на производ:
(CHE201F101-01)
CHAMPION

LADY FITNESS BAG

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.314 ДЕН
Заштеда: 876 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 30 cm x 30 cm x 60 cm Подетално
Димензии: 30 cm x 30 cm x 60 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 30 cm x 30 cm x 60 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""