Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
STARLANCER CLB
Фудбалска топка
Код на производ:
(FS0390)
adidas

STARLANCER CLB

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална Цена
888 ДЕН
Цена со попуст
710 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas STARLANCER V CLB е фудбалска топка. Современиот дизајн, бојата и графиката овозможуваат оваа топка да се истакне на фудбалскиот терен. Издржливата конструкција е засилена со машински штеп што помага топката да се тркала лесно. Подетално

adidas STARLANCER V CLB е фудбалска топка.

Современиот дизајн, бојата и графиката овозможуваат оваа топка да се истакне на фудбалскиот терен.

Издржливата конструкција е засилена со машински штеп што помага топката да се тркала лесно.

Гумениот меур е направен да овозможува прецизно контролирање на топката.

Спецификации:

 • Фудбалска топка
 • Состав: 100% термопластичен полиуретан, 100% термопластичен еластичен филм
 • Боја: бела, зелена
 • Шифра на артикл: FS0390
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas STARLANCER V CLB е фудбалска топка.

Современиот дизајн, бојата и графиката овозможуваат оваа топка да се истакне на фудбалскиот терен.

Издржливата конструкција е засилена со машински штеп што помага топката да се тркала лесно.

Гумениот меур е направен да овозможува прецизно контролирање на топката.

Спецификации:

 • Фудбалска топка
 • Состав: 100% термопластичен полиуретан, 100% термопластичен еластичен филм
 • Боја: бела, зелена
 • Шифра на артикл: FS0390
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка FS0257
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка FS0296
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка FS0284
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""