Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
CLASSIC BP 3S
Код на производ:
(FS8331)
ADIDAS

CLASSIC BP 3S

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 44 cm x 30 cm x 14 cm Подетално
Димензии: 44 cm x 30 cm x 14 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 44 cm x 30 cm x 14 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FT8763
Димензии: 30 cm x 44,5 cm x 12 cm
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FT6713
Димензии: 46 cm x 33 cm x 14 cm
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FS8332
Димензии: 30 cm x 44,5 cm x 12 cm
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""