Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN LEGACY OF SPORT FC
JORDAN LEGACY OF SPORT FC
JORDAN LEGACY OF SPORT FC
JORDAN LEGACY OF SPORT FC
Код на производ:
(55A028-F69)
NIKE

JORDAN LEGACY OF SPORT FC

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M *
 • 3M *
 • 0-6M *
 • 18M * 81-86
 • 24M * 87-92
 • 612M *
 • 0-12 *
 • 6M *
 • 9M *
 • 12M * 74-80
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 8A0430-023
Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE е идеален за сите ...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 8A0430-R78
NIKE Сет JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE SET Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDA...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""