Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB NSW NIKE TRICOT SET
NKB NSW NIKE TRICOT SET
NKB NSW NIKE TRICOT SET
NKB NSW NIKE TRICOT SET
Детски тренерки
Код на производ:
(86G796-U90)
NIKE

NKB NSW NIKE TRICOT SET

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE сет NKB NSW NIKE TRICOT SET е комплет тренерки за деца. Дуксерот има два џеба со патент за безбедно чување на ситници. Подетално

NIKE сет NKB NSW NIKE TRICOT SET е комплет тренерки за деца.

Дуксерот има два џеба со патент за безбедно чување на ситници.

Долниот дел има еластична половина за дополнителна удобност.

Спецификации:

 • Боја: сина

 • Состав: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: 86G796-U90

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE сет NKB NSW NIKE TRICOT SET е комплет тренерки за деца.

Дуксерот има два џеба со патент за безбедно чување на ситници.

Долниот дел има еластична половина за дополнителна удобност.

Спецификации:

 • Боја: сина

 • Состав: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: 86G796-U90

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 8A2891-A38
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 8A2891-KE4
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""