Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
Код на производ:
(7A0381-650)
NIKE

JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 30 cm x 10 cm x 19 cm Подетално
Димензии: 30 cm x 10 cm x 19 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 30 cm x 10 cm x 19 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 7A0381-023
Димензии: 30 cm x 10 cm x 20 cm
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""