Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOCKET 2/1
Код на производ:
(ELSB142203-02)
ELLESSE

SOCKET 2/1

Претходна цена
290 ДЕН
Моментална Цена
290 ДЕН
Цена со попуст
203 ДЕН
Заштеда: 87 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2730 *
  • 3133 *
  • 3335 *
  • 3436 *
  • 3638 *
  • 3941 *
  • 3942 *
  • 4244 *
  • 4346 *
  • 4547 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи ELSB142203-04
203 ДЕН
Заштеда 30%
290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""