Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET
Детски сет
Код на производ:
(16G932-A8F)
NIKE

NKG TOYKO FLORAL LEGGING SET

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M 0-3м
 • 3M 0-3м
 • 0-6M *
 • 18M 12-18м
 • 24M 18-24м
 • 612M *
 • 0-12 *
 • 6M 3-6м
 • 9M 6-9м
 • 12M 9-12м
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот комплет NIKE TOKIO FLORAL LEGGING СЕТ е изработен од памучна ткаенина со еластичен струк за целодневна удобност. Подетално

Детскиот комплет NIKE TOKIO FLORAL LEGGING СЕТ е изработен од памучна ткаенина со еластичен струк за целодневна удобност.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: 16G932-A8F
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M
18M 12-18м
24M 18-24м
612M
0-12
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот комплет NIKE TOKIO FLORAL LEGGING СЕТ е изработен од памучна ткаенина со еластичен струк за целодневна удобност.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: 16G932-A8F
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M
18M 12-18м
24M 18-24м
612M
0-12
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош