Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADIES 3 PACK SOCKET 3/1
Код на производ:
(ELSB161212-12)
ELLESSE

LADIES 3 PACK SOCKET 3/1

Претходна цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Цена со попуст
312 ДЕН
Заштеда: 78 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2730 *
 • 3133 *
 • 3134 *
 • 3335 *
 • 3436 *
 • 3538 *
 • 3638 *
 • 3941 *
 • 3942 *
 • 4244 *
 • 4346 *
 • 4547 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи ELS153205-12
88 ДЕН
Заштеда 45%
160 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""