Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK
Ранец
Код на производ:
(9A0381-GEH)
NIKE

JORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS DAYPACK

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 27 cm x 14 cm x 27 cm Подетално

Димензии: 27 cm x 14 cm x 27 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Димензии: 27 cm x 14 cm x 27 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 8B0503-023
Без оглед каде одите, со ранецот ранец Nike Jordan Air School секогаш ќе бидете подготв...
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0505-023
Nike Jordan Backpack (Large) е машки ранец од колекцијата Jordan, наменет за љубителите...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 7A0505-023
Nike Jordan Backpack (Large) е машки ранец од колекцијата Jordan, наменет за љубителите...
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош