Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
CLSC XL
Код на производ:
(FL3716)
ADIDAS

CLSC XL

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 28 cm x 48 cm x 16 cm Подетално
Димензии: 28 cm x 48 cm x 16 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 28 cm x 48 cm x 16 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FT8763
Димензии: 30 cm x 44,5 cm x 12 cm
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FT6713
Димензии: 46 cm x 33 cm x 14 cm
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FS8331
Димензии: 44 cm x 30 cm x 14 cm
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""