Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPIDERMAN 3 PP
Код на производ:
(GE3297)
adidas

SPIDERMAN 3 PP

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална Цена
888 ДЕН
Цена со попуст
710 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • K2XS *
  • KXS 15-18 8.5-10.5
  • KS 19-22 10.6-12.8
  • KM 23-26 13.2-15.2
  • KL 27-30 16.5-17.8
  • KXL 30-34 18.7-20.4
  • K2XL 35-38 20.8-22.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи FN0982
533 ДЕН
Заштеда 40%
888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи DW4755
353 ДЕН
Заштеда 40%
588 ДЕН
Помош