Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK
Код на производ:
(RN0027-W2F)
NIKE

NHN NIKE BASIC PACK CREW 3PK

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
325 ДЕН
Заштеда: 265 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7-9 *
  • 5-6 *
  • 5-7 *
  • 0-12 *
  • 2-3 *
  • 3-4 *
  • 4-5 *
  • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи RN0370-U10
266 ДЕН
Заштеда 55%
590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""