Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE 3PPK DRI-FIT LGHTWT HI-LO
Код на производ:
(SX4951-001)
NIKE

NIKE 3PPK DRI-FIT LGHTWT HI-LO

Претходна цена
990,00 ДЕН
Моментална Цена
792,00 ДЕН
Моментална Цена
792,00 ДЕН
Заштеда: 198,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Тренинг
Сезона Зима 2016
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Тренинг
Сезона Зима 2016
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""