Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW VISOR
W NSW VISOR
W NSW VISOR
W NSW VISOR
Женска капа
Код на производ:
(CU7262-601)
NIKE

W NSW VISOR

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево. Работ е малку закривен, а ширината може да се прилагоди со велкро лепенката на задниот дел. Подетално

Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево.

Работ е малку закривен, а ширината може да се прилагоди со велкро лепенката на задниот дел.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова

 • Рачно миење

 • Swoosh лого на предниот дел од капата

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CU7262-601

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево.

Работ е малку закривен, а ширината може да се прилагоди со велкро лепенката на задниот дел.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова

 • Рачно миење

 • Swoosh лого на предниот дел од капата

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CU7262-601

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет CU7262-100
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""