Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MICKEY
MICKEY
MICKEY
MICKEY
Код на производ:
(ELE201M102-01)
ELLESSE

MICKEY

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.134 ДЕН
Заштеда: 756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 42 cm x 11 cm x 30 cm Подетално
Димензии: 42 cm x 11 cm x 30 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 42 cm x 11 cm x 30 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201M101-02
Димензии: 44 cm x 31 cm x 10 cm
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH193200-01
Димензии: 42 cm x 37 cm
1.424 ДЕН
Заштеда 35%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH193203-02
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""