Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LIGHT LOW 3PP
Uniseks чорапи
Код на производ:
(DZ9403)
adidas

LIGHT LOW 3PP

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Цена со попуст
441 ДЕН
Заштеда: 147 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Наменети за секојдневно носење, ниските чорапи LIGHT LOW 3PP овозможуваат лесно и пријатно чувство. Подетално

Наменети за секојдневно носење, ниските чорапи LIGHT LOW 3PP овозможуваат лесно и пријатно чувство.

Направени се од памук, на начин што обезбедува стабилност на лакот на стапалото.

Тие имаат лого на adidas лоцирано веднаш под ребрестиот раб.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, розова, бела

 • Материјал: 49% полиестер / 48% памук / 3% еластин

 • Uniseks чорапи

 • Шифра на артикл: DZ9403

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Наменети за секојдневно носење, ниските чорапи LIGHT LOW 3PP овозможуваат лесно и пријатно чувство.

Направени се од памук, на начин што обезбедува стабилност на лакот на стапалото.

Тие имаат лого на adidas лоцирано веднаш под ребрестиот раб.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, розова, бела

 • Материјал: 49% полиестер / 48% памук / 3% еластин

 • Uniseks чорапи

 • Шифра на артикл: DZ9403

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""