Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
NK HERITAGE HIP PACK - SMALL
Код на производ:
(CV8964-010)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK - SMALL

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5750-068
Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно ч...
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5898-451
Nike Heritage Smith 2.0 е мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне полесно да...
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5898-010
Nike Heritage Smith 2.0 е мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне полесно да...
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""