Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK CAP PRO
Код на производ:
(628683-355)
NIKE

U NK CAP PRO

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.095 ДЕН
Заштеда: 895 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За сите возрасти

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За сите возрасти

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""