Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
Код на производ:
(PW-153B-BPT)
ACTION

ACTION ROLER

Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • 2932 *
  • 3336 *
  • 3740 *
  • 4043 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""