Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK CHRG GRD
Код на производ:
(SP2093-657)
NIKE

NK CHRG GRD

Претходна цена
990,00 ДЕН
Моментална Цена
990,00 ДЕН
Цена со попуст
495,00 ДЕН
Заштеда: 495,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Штитник
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Зима 2017
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Штитник
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Зима 2017
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""