Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Y NK BRSLA JDI MINI - AIR
Код на производ:
(BA6212-663)
NIKE

Y NK BRSLA JDI MINI - AIR

Претходна цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
1.690,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Сезона 202
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Сезона 202
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CN6969-010
1.912,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA6032-010
1.512,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.889,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA6030-013
Димензии: 44 cm x 30 cm x 18 cm
1.352,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""