Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
Код на производ:
(LNE201F701-03)
LONSDALE

LNSD YOGA BALL

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална Цена
1.290 ДЕН
Цена со попуст
903 ДЕН
Заштеда: 387 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Фитнес
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Фитнес
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F701-07
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F702-20
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""