Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
LNSD YOGA BALL
Код на производ:
(LNE201F701-07)
LONSDALE

LNSD YOGA BALL

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
818 ДЕН
Заштеда: 272 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Фитнес
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Фитнес
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F701-03
968 ДЕН
Заштеда 25%
1.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F702-20
893 ДЕН
Заштеда 25%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""