Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA HEATGEAR LOCUT
Код на производ:
(1346753-100)
UNDER ARMOUR

UA HEATGEAR LOCUT

Претходна цена
790,00 ДЕН
Моментална Цена
790,00 ДЕН
Цена со попуст
514,00 ДЕН
Заштеда: 276,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • LGT *
  • XS *
  • SM *
  • MD *
  • LG *
  • XL *
  • XXL *
  • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 203
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 203
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи 1346753-035
514,00 ДЕН
Заштеда 35%
790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи 1346751-100
514,00 ДЕН
Заштеда 35%
790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи 1346751-035
514,00 ДЕН
Заштеда 35%
790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""