Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ANGIE
ANGIE
ANGIE
ANGIE
Код на производ:
(ELE201F113-12)
ELLESSE

ANGIE

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Паричник
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Паричник
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Паричник ELE203F122-12
774 ДЕН
Заштеда 35%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Паричник ELE203F122-01
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Паричник ELE203F114-03
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""